سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
 
 
درد دل

سلام همه دوستان

مدتهاست این وبلاگ به روز نشده و یا اگرم به روز شده مطالبی بوده که یا کپی کردم یا بازنشر بوده و خودم نتونستم مطلبی بنویسم. 

درسته که نتونستم بروز کنم ولی تقریبا هر روز اینجا سر می زنم و بعضا پیام های دوستان رو می خوانم.

انسانها گاهی اینگونه می شوند.. اسیر  .. آره اسیر می شن ، و بعد وقتی نگاه می کنن می بینن پرده افتاده بین خودشون و خودشون!

حالا اسیر چه و چی بماند...

فقط در جواب دوستانی که می فرمودند چرا بروز نمیکنی این وبلاگو باید بگم این وبلاگ هنوز زندس و داره نفس می کشه منم همیشه بهش سر می زنم و بعضی وقتا شروع به نوشتن می کنم و دوباره پاک می کنم آخه فقط 1 جمله بگم و الاسلام ...

دلی نمانده که دلبر بخوانمش.. 

 




| [ کلمات کلیدی ] :
ن : احسان روشن نیا
ت : سه شنبه 93/9/4
 
 
 
هر کس می خواهد ما را بشناسد داستان کربلا را بخواند؛ ما تمام آنچه در تئوری و خلأ بود در خاکهای شلمچه و طلائیه دیدیم، آنچه دیگران فقط شنیده اند ما در شبهای دردآلود با صدای ناله ها و سوز دلهای شیدایی شنیده ایم و دیده ایم، ما عشقبازی مجنون به دور لیلی را درجزیره ی مجنون زیر باران گلوله های که میلیمتری زمین را هدف گرفته بودند با چشم غیر مسلح دیدیم، آنچه منصور بر سر دار دید ما شبهای عملیات دیدیم؛ آن شوخی های شبانه و زمزمه ی قرآن دعا که در شب عاشورای حسین گذشت ما در شبهای عملیاتی والفجرها و رمضان ها و کربلاها دیدیم .
 
 
0 align= 0 align= a href= div class=/div theme-designer2 /div/divtd width=div class=bb td width= center td width= /div space/divtd width= td width= td width= td width= td width=/div /td valign= valign= icon2 icon2 backpb:ItemText//BlogpagingBlock/blogtagsblockdiv style=theme-designer2 pb:ItemText/p dir=/blogtagsblockdiv style=theme-designer2 p dir= /blogtagsblockdiv style=theme-designer2 /divpb:AuthorNamediv style=div class= pb:BlogDescription/divwidth:389px; overflow:hidden;0/BlogArchive copyright table border=padding: 7pxwidth:389px; overflow:hidden; table border= width:389px; overflow:hidden; table border=width:389px; overflow:hidden; table border=padding: 7pxwidth:389px; overflow:hidden; ¢div class= div class= /divm-p/div /div778 /div !---------- text ----------------------------

دریافت کد آهنگ

0rtl105/bodyrtl105/body