سفارش تبلیغ
صبا
 
 
 
کوتاه با شیخ رضا ابوالقاسمی پور

روزهایی است صدای یا صاحب الزمان یا صاحب الزمان گفتن هایت یک درمیان به گوشم می رسد. از حالت بی خبر شده ام و روزمرگی دنیای فانی ما را هضم کرده است. شرمنده ، شرمنده توأم که گرفتار خویشم. ای کاش می شد برایمان دعایی کنی که به ما سوی الله وصل گردیم . به قول بزرگی از دنیا وقتی متنفر شدم که تو را گرفت . آن وقت فهمیدم چقدر بی رحم و بی مقدار است.

شیخ رضا

ای کاش سردرگمی هایم پاسخی همچون تو بود. اصلا ای کاش بودی ... هنوز هم که هنوز است ای کاش بودنت را با تمام وجود فریاد می زنم که چه کسی را از دست داده ایم.

نمی دانم هنوز جمعه هایت را سر می زنی یا نه؟ واقعا نمی دانم !!! ای کاش بودی تا پاسخ هزاران چرای ذهنم را می دادی...

معلم مهربانم از جای دیگر بخواهم بگویم این روزها بعضی خیلی تلاش می کنند تا بر ساختارهای پوسیده و متحجرانه و بی فایده رنگ و لعاب تجدد بزنند و سر و رویش را آب و جارو کنند ، اما چه سود ؟!!!

هنوز هم رنگ و بویت ، رنگ و بوی کلاس اخلاق و درس استشمام می شود.

 

اینجا خلوتگاه با توست....

همیشه دوستدار و ارادتمندت احسان

| [ کلمات کلیدی ] :
ن : احسان روشن نیا
ت : چهارشنبه 91/7/26
 
 
 
هر کس می خواهد ما را بشناسد داستان کربلا را بخواند؛ ما تمام آنچه در تئوری و خلأ بود در خاکهای شلمچه و طلائیه دیدیم، آنچه دیگران فقط شنیده اند ما در شبهای دردآلود با صدای ناله ها و سوز دلهای شیدایی شنیده ایم و دیده ایم، ما عشقبازی مجنون به دور لیلی را درجزیره ی مجنون زیر باران گلوله های که میلیمتری زمین را هدف گرفته بودند با چشم غیر مسلح دیدیم، آنچه منصور بر سر دار دید ما شبهای عملیات دیدیم؛ آن شوخی های شبانه و زمزمه ی قرآن دعا که در شب عاشورای حسین گذشت ما در شبهای عملیاتی والفجرها و رمضان ها و کربلاها دیدیم .
 
 
0 align= 0 align= a href= div class=/div theme-designer2 /div/divtd width=div class=bb td width= center td width= /div space/divtd width= td width= td width= td width= td width=/div /td valign= valign= icon2 icon2 backpb:ItemText//BlogpagingBlock/blogtagsblockdiv style=theme-designer2 pb:ItemText/p dir=/blogtagsblockdiv style=theme-designer2 p dir= /blogtagsblockdiv style=theme-designer2 /divpb:AuthorNamediv style=div class= pb:BlogDescription/divwidth:389px; overflow:hidden;0/BlogArchive copyright table border=padding: 7pxwidth:389px; overflow:hidden; table border= width:389px; overflow:hidden; table border=width:389px; overflow:hidden; table border=padding: 7pxwidth:389px; overflow:hidden; ¢div class= div class= /divm-p/div /div778 /div !---------- text ----------------------------

دریافت کد آهنگ

0rtl105/bodyrtl105/body